O nás

Aktualizaci stránek provádíme denně ,  všechny vystavené položky jsou s garancí původu a originality. U každé položky je její autentické vyobrazení , kupujete tedy přesně to co opravdu vidíte. Uvedená cena poštovného je platná pouze pro ČR, do zahraničí zasíláme po předchozí dohodě, poštovné dle aktuálního sazebníku České pošty.  Uvedená cena poštovného je platná pouze pro ČR, do zahraničí zasíláme po předchozí dohodě, poštovné dle aktuálního sazebníku České pošty.Uvedená cena poštovného je platná pouze pro ČR, do zahraničí zasíláme po předchozí dohodě, poštovné dle aktuálního sazebníku České pošty.Uvedená cena poštovného je platná pouze pro ČR, do zahraničí zasíláme po předchozí dohodě, poštovné dle aktuálního sazebníku České pošty.

Koupím do sbírky řád bílého lva I. a II. stupeň civilní i vojenskou skupinu, Řád bílého lva "Za vítězství" hvězdy i kříže a Diplomový Odznak Karla IV.  ( DOK ) velitelský stupeň do roku 1939 , koupím i samostatné etue a miniatury těchto dekorací a vše týkající se ČESKOSLOVENSKÉ NÁRODNÍ GARDY. 

 

 Nabídka sběratelských přebytků ( dále jen STRÁNKY PRO SBĚRATELE ) "Sbíráme mince.cz" jsme spustili v roce 2012 s cílem umožnění rozšíření Vašich sbírek. V naši internetové nabídce našich sběratelských přebytků se budeme vždy snažit umožňit Vám rychlý, klidný a snadný nákup z pohodlí Vašeho domova. Na těchtoto stránkách pro sběratele Vám nabízíme různý sběratelský materiál z oborů : numismatika mince a medaile , faleristika udělovací dekrety řády vyznamenání a odznaky , notafilie bankovky , filokartie pohlednice , aukční katalogy , sběratelská literatura , antikvariát staré knihy , sběratelské pomůcky ,  legitimace , militária , insignie , signistika a pod.  V nabídce jsou pouze přebytky ze sbírek dlouholetých sběratelů, našich známých a přátel  nebo materiál našich starších kolegů, kteří sbírky omezují nebo úplně ruší.

Momentálně máme do nabídky připraveno přes 1000 položek, které budeme postupně do tohoto shopu přidávat.